60 Cards Forum

Create new topic

Topic

WHATSAPP +1(413)367-6190 KOUPIT ORIGINÁLNÍ GOETHE, MRCS, OET, FRCS, DO


migrant.doc07@gmail.com 28.08.2019 01:47

KOUPIT OSVĚDČENÍ BEZ ZKOUŠKY | KOUPIT ORIGINÁLNÍ CERTIFIKÁT TOEFL
        KOUPIT CERTIFIKÁT REAL DELF / DALF ONLINE REGISTROVANÝ CERTIFIKÁT GOETHE KOUPIT CERTIFIKÁTY ZAHRANIČNÍHO JAZYKA


Kontaktujte nás:
E-mail: lan.proficiencydiploms2001@gmail.com
Whatsapp: +1 (413) 367-6190


Našim exkluzivním klientům nabízíme možnost vlastnit originální TOEFL / DELE / DELF-DALF / GOETHE / CILS-CELI / ALPT / TORFL / TOPIK / JLPT / TOCFL-HSK / TestDaf certifikáty bez zkoušky.
Máme síť důvěrných examinátorů se zkušenostmi, kteří vám pomohou získat skutečný / ověřitelný certifikát jazykové způsobilosti s požadovanou úrovní nebo skóre za maximálně 13 pracovních dnů.
 
Níže jsou uvedeny některé top certifikáty jazykové způsobilosti, které naši klienti bez problémů získávají:


Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL)


TOEFL má akademický pocit a vyžaduje, aby účastníci testu byli pohodlní při používání počítače a mluvení do mikrofonu k dokončení mluvené části zkoušky. Skóre není úspěšné ani neúspěšné - uchazeči jsou hodnoceni na posuvné stupnici od 0 do 120 bodů. Pokud jste již měli více zkušeností s americkou angličtinou a potřebujete anglický certifikát pro Spojené státy, je TOEFL pravděpodobně nejlepší volbou pro vás. TOEFL platí dva roky.


Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)


Španělští studenti se mohou zúčastnit zkoušky DELE nebo Diplomas de Español como Lengua Extranjera, které nabízí institut Cervantes Institute. DELE je nejprestižnější a široce přijímaná španělská certifikace. Země a organizace z celého světa uznávají tuto zkoušku a jednou z mnoha výhod je, že nikdy nevyprší. DELE je také jediná španělská zkouška přijatá španělskou vládou pro ty, kteří hledají španělskou státní příslušnost.


Diplôme D'études en Langue Française (DELF) / Diplôme Approfondi de Langue Française (DALF).


Francouzské ministerstvo školství uděluje osvědčení studentům francouzštiny, kteří složili zkoušky DELF nebo DALF. Certifikace DELF hodnotí základní a středně pokročilé studenty na úrovni A1 až B2 a DALF je určen pro zdatné uživatele (C1 a C2). Tyto zkoušky jsou platné po celý život a jsou uznávány po celém světě. Existuje také celá řada formátů pro různé typy účastníků testu, jako jsou děti a dospívající, a také zkouška speciálně pro dospělé, kteří se chtějí integrovat do francouzsky mluvící země.


Goethe Zertifikat Deutsch (GZD)


Zertifikat je nejčastěji přijímaná a požadovaná německá certifikační zkouška. Zertifikat může být pořízen ve zkušebních centrech po celém světě a platí po celý život.
TestDaF
TestDaF je určen pro ty, kteří chtějí mít přístup k vysokoškolskému vzdělávání v Německu. Existují tři úrovně, které odpovídají úrovním CEFR B2-C1. Všichni uchazeči absolvují stejnou zkoušku a jsou hodnoceni podle schopnosti odpovídat na otázky.


Test ruštiny jako cizího jazyka (TORFL)


TORFL je pod dohledem ruského ministerstva školství a vědy. I když to zaměstnavatelé běžně nevyžadují, je tento test obecně vyžadován pro každého, kdo chce v Rusku získat vysokoškolské vzdělání. Tato zkouška se může konat jak v Rusku, tak v zahraničí.


Nabízíme také originální certifikáty pro podobné diplomy;
* Certifikace italštiny jako cizího jazyka (CILS)
* Osvědčení o znalosti italského jazyka (CELI)
* Test čínské způsobilosti (HSK) / Test čínštiny jako cizího jazyka (TOCFL)
* Mezinárodní testovací systém anglického jazyka (IETLS)
* Test odborné způsobilosti v korejštině (TOPIK)
* Test jazykové způsobilosti arabštiny (ALPT)
* Test jazykové způsobilosti japonského jazyka (JLPT)


Naše služby:


1 - Poskytujeme úřední certifikát s registrací do databáze a skutečnými razítky střediska pro zákazníky, kteří mají zájem o získání certifikátu bez provedení testu.


2 - Pokud jste již absolvovali test a méně než měsíc, kdy jste test absolvovali, můžeme aktualizovat výsledky získané v předchozím testu tak, aby vám poskytl nový certifikát s aktualizovanými výsledky, abyste mohli sledovat postupy PR bez jakéhokoli dalšího riziko.


3 - Můžeme poskytnout otázky pro budoucí test před skutečným datem testu. Dotazníky budou vydány asi 6 až 10 dní před testovacími daty a budou to 100% stejné otázky, které se objeví v testu. Garantováno na 100%.


4 - Můžete se zaregistrovat ke svým zkouškám a přihlásit se, ale poskytneme vaše cílové skóre, jak požadujete, protože máme podzemní partnery, kteří pracují na jakémkoli testu v centru, který nám umožňuje přístup do systému.


Nebudeme zpracovávat objednávku bez potvrzení platby. Nepřijímáme „podvodnou úschovu, zaplatím vám později, dobírku“ atd. Před vstupem do systému musíme zaplatit zdroji poplatek za provizi. Jak to děláme, je tajemství a musí být provedeno NELZE! a očekáváme, že uděláte to samé.


POZNÁMKA: Výše ​​uvedený seznam není úplný, proto se prosím vraťte přímo k nám s podrobnostmi o požadovaném skóre skupiny a datu testování, pro které potřebujete certifikát a my vám s postupy zašleme zpět.


Kontaktujte nás:
E-mail: lan.proficiencydiploms2001@gmail.com
Whatsapp: +1(413)367-6190

[+0] okko
Write own comment
Warning
You have to be logged in!

Welcome to our Pokemon Community Portal. Have a look around and enjoy your stay!

up